DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Skadovsk

Bilovus V.B.
Odjezdy: 2 Dub, 7 Dub, 12 Dub, 17 Dub, 22 Dub, 27 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě
  1. 07:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 13:45Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 19:20Budomierz celnice (PL-UA)
  8. 21:10Hrushiv celnice (UA-PL)
  9. 23:50Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 02:45Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  12. 03:05Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  13. 04:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  14. 05:05Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  15. 06:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  16. 07:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  17. 08:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  18. 09:35Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  19. 13:10Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  20. 13:30Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  21. 15:50Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 17:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Bilovus V.B.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed! Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací