• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Dnipro (Volyn E.)

VOLYN EKSPRES LTD/Agat
Odjezdy: 8 Bře, 10 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 18 Bře, 20 Bře, 22 Bře, 24 Bře, 26 Bře
  1. 08:40Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 6
  2. 09:50Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 10:35Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  4. 12:10Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  5. 14:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 19:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  7. 22:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  8. 00:45Zosin celnice (PL/UA)
  9. 03:05Ustyluh celnice (UA/PL)
  10. 03:30Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  11. 04:45Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina, 39
  12. 05:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  13. 08:45Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 10:45Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 13:40Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  16. 15:45Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  17. 20:20Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  • Dopravce: VOLYN EKSPRES LTD/Agat
  • Doplňující informace: Add. luggage (up to 2 pc.) is transported in the availability of free space in the luggage compartment, for an add. fee - 150 UAH. Check with the carrier. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 ks. do 25 kg (30x60x80) - zdarma, příruční zavazadla do 5 kg - zdarma
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací