Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Бари-Одесса

05:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
05:20 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
08:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:00 San Benedetto del Tronto Vialle dello Sport, Piazalle stadio
11:45 Ancona Piazza Rosselli-Stazione Fs
12:20 Pesaro Area servizio Fogli, Total verso Sud, Agip verso Nord
14:15 Rimini Piazza Battisti, stazione FS
15:30 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
17:10 Ferrara Stazione Fs-Lato hotel Jolly
18:40 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
21:45 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
12:20 Zahony celnice (HU-UA)
13:00 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
14:05 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 214
16:40 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
18:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:25 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
22:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
00:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
03:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
07:20 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
Dopravce: Odri
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 2-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací