Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Быдгощ - Черновцы

12:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska. st.16
13:35 Inowroclaw dworzec PKS
15:20 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
16:20 Plock Vlak. Nádr №46,ul. Dworcowa
17:30 Sochaczew Vlak. Nádr., ul. Henryka Sienkiewicza
20:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:45 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
04:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
05:25 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
06:15 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
07:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:55 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
09:05 Gusiatyn (Ternopilska obl.) Aut. Nádr., ul.Lepkogo 4
09:50 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr., ul. Shevchenka 49
10:15 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr., ul. Chapaeva 35
11:00 Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
11:40 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:10 Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr. ul. Vasileva, 61а
13:25 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací