Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Варшава - Хмельницкий

17:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
20:25 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
21:45 Chelm ul. Lwowska 20
23:15 Dorohusk CLO POL-UKR
01:15 Yagodyn celnice (UA-PL)
02:15 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
03:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
04:05 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
04:30 Rivne "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
04:45 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
05:30 Shumsk ul. Ukrainskaya, 1
05:55 Ostrog Pizzeria "Maestro"
06:05 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
06:25 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
06:45 Shepetivka ul. K.Marksa, 37
06:50 Iziaslav rozcestí na trase P05
07:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
07:40 Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
08:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Pal Tour
Zavazadla: 1 bag up to 40 kg (100x50x30) - free, extra luggage - 20 UAH
Storno podmínky: do 24h: 70%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací