Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Германия - Грозный

05:00 Stuttgart ZOB P+R Parkpl., Hafenbahnstr.
06:00 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
07:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
08:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
10:00 Bad Hersfeld Hbf
11:00 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
09:00 Bremen Breitenweg
11:00 Hamburg ZOB am Hbf
05:00 Aachen Wilmersdorferstr., beim Gartencenter st.18
06:00 Köln ZOB
06:40 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
08:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
08:40 Hamm Unionstr.
10:00 Osnabruck ZOB
11:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Hannover ZOB
15:00 Braunschweig ZOB
16:00 Magdeburg ZOB am Hbf
18:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:00 Rostov-na-Donu Aut. Nádr., ul.Siversa 1
10:00 Krasnodar Aut. Nádr., Prinokzalnaja nam. 5
12:00 Tbilisskaya Aut. Nádr., ul.Oktjabrskaja 179
13:00 Kropotkin (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr.
14:30 Armavir Aut. Nádr.
15:30 Nevinnomyssk Aut. Nádr.
17:00 Mineralnye Vody airport
18:00 Pyatigorsk Aut. Nádr.
19:00 Nalchik Aut. Nádr., ul.Temrjuka Idarova, 134
20:00 Beslan Aut. Nádr.
23:00 Grozny ZOB "Minutka"
Dopravce: KVN
Storno podmínky: do 48h: 75%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací