Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Грозний - Германия

19:00 Grozny ZOB "Minutka"
22:00 Beslan Aut. Nádr.
23:00 Nalchik Aut. Nádr., ul.Temrjuka Idarova, 134
02:00 Pyatigorsk ZOB
03:00 Mineralnye Vody ZOB
04:00 Nevinnomyssk ZOB
05:00 Armavir ZOB
06:00 Kropotkin (Krasnodarskiy kray) ZOB
07:00 Tbilisskaya Aut. Nádr., ul.Oktjabrskaja 179
10:00 Krasnodar Aut. Nádr., Prinokzalnaja nam. 5
14:00 Rostov-na-Donu Aut. Nádr., ul.Siversa 1
04:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
05:00 Magdeburg ZOB am Hbf
06:00 Braunschweig ZOB
07:00 Hannover ZOB
09:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
10:30 Osnabruck ZOB
12:00 Hamm Unionstr.
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:30 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
16:00 Köln ZOB
17:00 Aachen Wilmersdorferstr. beim Gartencenter /parking
07:00 Hamburg ZOB am Hbf
09:00 Bremen Breitenweg
12:00 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
13:30 Bad Hersfeld Hbf
15:30 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
16:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:30 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
18:00 Stuttgart ZOB P+R Parkpl., Hafenbahnstr.
Dopravce: KVN
Storno podmínky: do 48h: 75%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací