Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Днепр-Винница-Щецин

11:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
15:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
17:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:20 Krakovets celnice (UA-PL)
20:20 Korczowa customs PL-UA
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:40 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
02:40 Kielce ul. Czarnowska 12
04:20 Piotrkow Trybunalski Ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
05:20 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
08:20 Torun Dąbrowskiego 26
09:20 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
13:20 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Dodatečná informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Studenti do 26 let
10% Důchodce
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací