Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Дортмунд - Бухарест

05:30 Dortmund ZOB bei Hbf
06:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
07:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:00 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
08:30 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
09:00 Siegen Siegerlandhalle
10:00 Giessen Licher Straße
11:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
13:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
14:30 Heilbronn Hafenstraße 7
17:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
11:30 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
13:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
15:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Sebes Autogara Voltrans
17:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
19:00 Fagaras B-dul Unirii 13
20:30 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
22:00 Ploiesti Autogara Sud
23:30 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Storno podmínky: do 1h: 90%

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací