Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Еленя Гура - Черновцы

09:30 Jelenia Gora Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
12:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
14:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
20:00 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
21:35 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
01:50 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
02:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
03:50 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
05:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
06:40 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
09:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express
Zavazadla: Hand luggage 5 kg 60×40×20 sm, bag do 30 kg, every next 15kg 5 EUR.
Dodatečná informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací