Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Закопане - Киев

16:40 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
18:45 Kielce ul. Czarnowska 12
20:20 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
21:35 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
22:35 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
23:30 Chelm ul. Lwowska 20
04:05 Liuboml Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
05:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
06:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
07:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:25 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1 bag up to 30kg - free, every next 15kg from 60UAH/10PLN
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací