Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Калуш - Киев

19:00 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
19:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
21:05 Monastyryska Aut. Nádr. ul.T.Shevchenka, 58
22:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
01:10 Dubno vul. D.Galitskogo
02:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:11 Goshcha Aut. Nádr. ul.Rivnenska, 16
03:46 Korets Aut. Nádr., ul. Kievska 115A
04:20 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
05:55 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
06:30 Korostyshiv Aut. Nádr., ul.Bilshovicka 30/2
08:30 Kiev Aut. Nádr. pr. Nauki, 1
Dopravce: Avtotranzit
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(20x30x60)-free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 4h: 25%
po 4h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací