Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Камышин-Карлсруе

16:00 Kamyshin ZOB, ul. Volgogradskaia 30
19:00 Saratov Aut. Nádr.
04:00 Voronezh Aut. Nádr., Moskovskiy prospekt 17
07:00 Kursk ul. 50 let Oktiabria 114
09:00 Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
12:30 Bryansk Aut. Nádr., ul. Peresveta 1A
13:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, v těsné blízkosti kavárny "Uriuk"
17:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
18:00 Minsk Hotel Westa
22:00 Brest Supermarket Mix
11:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:00 Magdeburg Aut. Nádr.
13:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
14:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
15:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:30 Essen ZOB
18:00 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
19:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
21:00 Frankfurt am Main airport Letiště
22:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
23:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací