Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Карлсруэ - Москва

14:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
15:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
16:00 Frankfurt am Main airport Letiště
17:00 Montabaur ICE Bahnhof
18:00 Köln airport Flughafen ZOB
19:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:00 Dortmund ZOB bei Hbf
21:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
23:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
00:01 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
01:00 Magdeburg ZOB am Hbf
02:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:00 Brest Supermarket Mix
22:00 Minsk Hotel Westa
04:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
08:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, v těsné blízkosti kavárny "Uriuk"
10:00 Moskva Komsomolskaya sq.
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 40% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací