Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Киев - Бари

12:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
16:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
00:00 Chop celnice (UA-HU)
18:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
19:30 Udine Stazione Bus - V.le Europa Unita, 31
21:30 Padova VIALE DELLA PACE
23:00 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
23:30 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:40 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
01:50 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
04:00 Pescara Stazione autobus
05:20 Termoli Terminal bus
06:00 San Severo Stazione FS
06:30 Foggia Stazione FS
07:55 Andria AGIP via Corato / Togliatti
08:45 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
Dopravce: Universe
Zavazadla: 1 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Dodatečná informace: Changing the date of departure - 10EUR
Storno podmínky: do 48h: 80%
odjezd od 48h do 24h: 70%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací