Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Киев - Вена

09:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
13:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
21:30 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
22:00 Chop celnice (UA-HU)
23:00 Zahony celnice (HU-UA)
03:00 Budapest Aut. Nádr. "Nepliget"
08:00 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
10:20 Bratislava Aut. zastavka, "Novy most"
16:30 Zagreb Aut. Nádr., Avenija Marina Drzica 1A
19:05 Klagenfurt dw.autobusowy przy dw. Kolejowym st 16
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1 bag up to 40kg - free
Dodatečná informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Storno podmínky: do 168h: 85%
odjezd od 168h do 72h: 70%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Ditě od 10-14 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
30% Ditě od 5-10 let
50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací