Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Киев - Кельн

07:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:15 Hamburg ZOB am Hbf
14:55 Bremen Vlak. Nádr., Breitenweg 13
08:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:30 Krakovets celnice (UA-PL)
18:00 Korczowa customs PL-UA
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg ZOB, Konr.-Adenauer-Platz
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
11:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
11:45 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
12:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:45 Essen ZOB bei HbF
13:15 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
13:45 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1 bag up to 40kg - free
Dodatečná informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure
Storno podmínky: do 168h: 85%
odjezd od 168h do 72h: 70%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Mládež od 13-18 let
30% Ditě od 11-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací