Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Киев - Лешно

17:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
19:15 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
21:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
23:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
01:20 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
03:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:50 Krakovets celnice (UA-PL)
08:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
09:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
11:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
14:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:00 Leszno ul.Towarowa 1
18:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Universe
Zavazadla: 2 bag up to 50 kg (60x40x30) - free, every next - 20 EUR
Dodatečná informace: Changing the date of departure - 10 PLN
Storno podmínky: do 48h: 80%
odjezd od 48h do 24h: 70%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací