Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Кривой Рог - Киев (15:00) (1-2)

15:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
17:00 Kirovohrad Bus Station "Rybak"
18:30 Smila Aut. Zastavka "Na Pushke"
19:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
21:00 Boryspil Sil'po market
21:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
21:40 Kiev Metro Charkivska
21:50 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
22:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
22:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1 bag up to 20kg-free, every next from 50 UAH
Storno podmínky: do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací