Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Кёльн - Херсон (2)

06:00 Köln Hbf, ZOB, Breslauer Platz
06:40 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
07:40 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
08:30 Dortmund Hbf Nordseite, Steinstrasse
10:00 Osnabruck Hbf.,Theodor-Heuss-Platz 2
11:30 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
13:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:10 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
09:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:25 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:35 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
22:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
00:45 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
02:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací