Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Линия А2 Бургас - Краков

17:30 Burgas Petrol Station Lukoil Burgas - Iztok, direction airport
17:45 Pomorie Benzinka SNG, 1 Manastirska
17:50 Aheloy Čerpací stanice "Lukoil"
18:00 Ravda Autobusová zastávka na úřadu obce
18:30 Slanchev Bryag Bus Stop opposite Hotel Diamond
19:00 Sveti Vlas ul.Św.Wlasij, benzinova Stanice "Vlas Oil"
19:40 Obzor Budova Las Vegas, k / autobusové nádraží, ul.Rila
20:00 Byala Benzinka "Tornado Dil", ul.Tr.Milushev
21:00 Varna Катедралата
21:30 Zlatni pyasatsi Stacja paliw Petrol koło Parku Wodnego Aquapolis
23:55 Ruse Čerpací stanice "OMV" bul. "Hristo Botev"
02:00 Bucuresti Benzinka "OMV", B-dul Iuliu Maniu, nr. 390-400
06:00 Sibiu Benzinka "OMV", dálnice Alba Iulia
07:30 Deva Gara Centrala
10:00 Timisoara Lukoil petrol station, DJ691, 6 km
11:00 Arad Čerpací stanice "Gazprom", DN69 Kilometrul 44
18:00 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
19:30 Brno Aut. Nádr., Benešova Street
20:00 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
21:45 Bielsko-Biała Benzinka BP, ul.Warszawska 16
22:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
23:55 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1 bag up to 25 kg-free, every next from 22 PLN per 1 kg
Storno podmínky: do 336h: 70%
odjezd od 336h do 48h: 50%
odjezd od 48h do 24h: 30%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací