Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Мадрид - Киев

09:30 Madrid Aut. Nádr. Sur
13:30 Zaragoza Aut. Nádr. Intermodal Delicias
15:30 Lérida Aut. Nádr.
18:00 Barcelona Aut. Nádr. "Nord"
19:45 Lloret de Mar Aut. Nádr.
20:30 Gerona Aut. Nádr.
01:00 Zahony celnice (HU-UA)
04:00 Chop celnice (UA-HU)
08:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
17:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Universe
Zavazadla: 2 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Dodatečná informace: Changing the date of departure - 10EUR
Storno podmínky: do 48h: 80%
odjezd od 48h do 24h: 70%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací