Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Познань - Херсон

12:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:20 Leszno Dworzec PKP
15:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
16:30 Opole Aut. Nádr., ul. Armii Krajowej 1
18:05 Katowice ul. Piotra Skargi 6
19:35 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
03:15 Lviv Aut. Nádr. №8, ul. Dvorcova 1
07:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:05 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
12:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:45 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
18:30 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
21:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
22:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací