Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Познань - Яремче

17:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:10 Leszno ul.Towarowa 1
20:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
22:05 Opole Aut. Nádr., Marii Rodziewiczówny 1
23:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
01:25 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
05:00 Korczowa customs PL-UA
07:00 Krakovets celnice (UA-PL)
09:00 Lviv Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1
09:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:20 Stryi Bolechovskaya ul. 2
11:00 Bolechiv Aut. Nádr., ul.Zaliznična 25
11:20 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:55 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
12:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:30 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
13:55 Delatyn Aut. Nádr. ul. 16 lipnya
14:15 Yaremche Aut. Nádr. ul. Svobody, 234a
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 16-17 let
10% Student
15% Důchodce od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 10-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací