Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Прага - Запорожье

08:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
14:30 Cherkasy Aut. Nádr.
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
16:40 Kirovohrad Aut. Nádr., nást.1, Olexandrijske s. 1
10:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
14:55 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
18:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
21:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
00:30 Dorohusk CLO POL-UKR
01:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
03:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
05:35 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
08:00 Korosten Aut. Nádr.
10:25 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:30 Cherkasy Aut. Nádr.
16:40 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
18:00 Oleksandriia Zastavka na znamení
19:10 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
21:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:40 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
Dopravce: Lines Polissya
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací