Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Рига - Минск (07:55)

07:55 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
10:00 Plavinas Aut. Nádr.
11:55 Daugavpils Autoosta, Viestura iela 10
15:10 Braslaw Aut. Nádr., ul.Leninskaja 43
16:05 Sharkawshchyna Aut. Nádr. ul. Vokzalnaja
16:45 Glybokaye (Vitebskaya obl.) Aut. Nádr.
17:20 Dokshytsy Aut. Nádr., ul. Leninskaja 1
17:55 Begoml Aut. Nádr.
19:45 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
Dopravce: Minsktrans
Zavazadla: 1 bag up to 40kg (100x50x30)-free, every next 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 24h: 90%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací