Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Рига - Санкт-Петербург (08:40)

08:40 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
08:55 Riga "Plavnieki 2"
11:15 Valga Aut. Nádr.
12:50 Tartu Aut. Nádr.
14:40 Johvi Aut. Nádr.
15:25 Narva Aut. Nádr.
18:00 Kingisepp Aut. Nádr
20:15 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. "Baltijskij"
20:45 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Dopravce: Lux Express
Zavazadla: Hand luggage 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bag do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Storno podmínky: do 168h: 80%
po 168h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Ditě od 5-12 let
10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací