Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Рим - Сучава

08:00 Roma Autostazione Tiburtina
08:30 Flaminia Autogrill
09:00 Orte Parkoviště, hotel Flamina
09:20 Giove Autogrill
09:45 Orvieto Via della Pace
10:45 Montepulciano Autogril Montepulciano
11:45 Arezzo Viale dei Carabinieri
12:05 Montevarchi Benzinka AGIP
13:00 Firenze Aut. Nádr. SITA
15:00 Bologna Aut. Nádr.
15:45 Ferrara Aut. Nádr.
16:30 Rovigo Via Alto Adige
17:30 Selvazzano Dentro Via Marconi, 1D
17:40 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
18:40 Portogruaro Aut. Nádr.
10:15 Arad Autogara str.6 Vanatori 2-4
13:45 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
14:15 Simeria Benzinka OMW
14:45 Orastie Obchod "Plus"
16:10 Alba Iulia Aut. Nádr.
16:35 Sebes Autogara Voltrans
17:45 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
18:45 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
19:40 Fagaras B-dul Unirii 13
20:40 Codlea Strada Lungă 102
21:00 Brasov Autogara Bartolomeu
21:45 Sfantu Gheorghe Aut. Nádr.
22:20 Targu Secuiesc Benzinka MOL
23:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
00:30 Bacau Aut. Nádr. Bulevardul Unirii 39
01:30 Roman Aut. Nádr. Strada Mihai Viteazul
02:40 Targu Frumos Benzinka Petrom
03:10 Podu Iloaiei Aut. Nádr.
03:40 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
05:50 Pașcani str.Garii
06:20 Falticeni Aut. Nádr. Strada 13 Decembrie
06:50 Suceava Aut. Nádr. Strada Vasile Alecsandri
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Storno podmínky: do 1h: 90%
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací