Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Санкт-Петербург - Куопио

10:45 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
11:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. "Moskovskij"
11:05 Sankt-Peterburg Hotel Grand Europe
13:30 Vyborg Vlak. Nádr.
15:00 Lappeenranta Aut. Nádr.
15:30 Imatra Aut. Nádr.
16:00 Parikkala Zastavka na znamení (Vlak. Nádr.)
16:30 Sarkisalmi ABC station, 30 min break
16:45 Punkaharju Aut. Nádr
17:15 Savonlinna Aut. Nádr
18:00 Juva ABC station, 15 min break
18:45 Varkaus Aut. Nádr
19:05 Leppävirta Aut. Nádr
19:45 Kuopio Aut. Nádr.
Dopravce: Tilausmatkat
Zavazadla: 2 bag up to 25kg(190sm)-free
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Ditě od 12-16 let
15% Student
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací