Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Сучава - Рим

20:10 Suceava Aut. Nádr. Strada Vasile Alecsandri
20:40 Falticeni Aut. Nádr. Strada 13 Decembrie
21:50 Pașcani str.Garii
23:20 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
23:50 Podu Iloaiei Aut. Nádr.
00:20 Targu Frumos Benzinka Petrom
01:30 Roman Aut. Nádr. Strada Mihai Viteazul
02:30 Bacau Aut. Nádr. Bulevardul Unirii 39
03:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
04:40 Targu Secuiesc Benzinka MOL
05:15 Sfantu Gheorghe Aut. Nádr.
06:00 Brasov Autogara Bartolomeu
06:20 Codlea Strada Lungă 102
07:20 Fagaras B-dul Unirii 13
08:15 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
09:15 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
10:25 Sebes Autogara Voltrans
10:50 Alba Iulia Aut. Nádr.
12:25 Orastie Obchod "Plus"
12:45 Simeria Benzinka OMW
13:15 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:45 Arad Autogara str.6 Vanatori 2-4
05:50 Portogruaro Aut. Nádr.
07:00 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
08:00 Selvazzano Dentro Via Marconi, 1D
08:30 Rovigo Via Alto Adige
09:15 Ferrara Aut. Nádr.
10:00 Bologna Aut. Nádr.
12:00 Firenze Aut. Nádr. SITA
12:55 Montevarchi Benzinka AGIP
13:15 Arezzo Viale dei Carabinieri
14:15 Montepulciano Autogril Montepulciano
15:15 Orvieto Via della Pace
15:40 Giove Autogrill
16:00 Orte Parkoviště, hotel Flamina
16:30 Flaminia Autogrill
17:00 Roma Autostazione Tiburtina
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Storno podmínky: do 1h: 90%
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací