Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Черновцы - Вроцлав

16:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 216
18:00 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
19:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:40 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
23:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:05 Shehyni celnice (UA-PL)
02:20 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
04:00 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
06:40 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
08:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:50 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
11:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
Dopravce: Prykarpatskyy Express
Zavazadla: Hand luggage 5 kg 60×40×20 sm, bag do 30 kg, every next 15kg 5 EUR.
Dodatečná informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-10 let
99% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací