Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Черновцы - Щецин

06:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
07:45 Kolomyya Kolo, Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
08:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
10:55 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:50 Lviv Aut. Nádr. №8, ul. Dvorcova 1
15:45 Rava Ruska celnice (UA-PL)
15:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
18:05 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
20:05 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
21:15 Grójec Aut. Nádr., Laskowa 1
21:55 Warszawa airport Chopina Teminal
22:20 Warszawa Aut. Nádr. "Centralna"
23:55 Sochaczew Vlak. Nádr., ul. Henryka Sienkiewicza
01:05 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
02:05 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
03:25 Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
04:40 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska. st.16
06:20 Pila dworzec PKS
08:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
10:10 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací