Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Штутгарт - Киев (Юг)

05:00 Karlsruhe Hbf, ZOB
05:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
06:00 Heidelberg ZOB
08:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
08:30 Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
09:30 Wurzburg Hbf., Bismarckstrasse / westl.
06:00 Heilbronn Hafenstraße 6
07:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
08:00 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
09:00 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
11:00 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
12:00 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
13:00 Bayreuth GII Goethestrasse
13:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
14:20 Zwickau Hbh Hst. Nord
15:30 Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
16:30 Dresden ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
04:30 Korczowa customs PL-UA
05:30 Krakovets celnice (UA-PL)
07:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
15:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
15:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1 bag up to 40kg - free
Dodatečná informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Storno podmínky: do 168h: 85%
odjezd od 168h do 72h: 70%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 12-18 let
10% Invalida
30% Ditě od 10-11 let
50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací