Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Яремче-Познань

18:35 Yaremche Aut. Nádr. ul. Svobody, 234a
18:55 Delatyn Aut. Nádr. ul. 16 lipnya
19:20 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
20:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
21:10 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
21:45 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
22:05 Bolechiv Aut. Nádr., ul.Zaliznična 25
22:40 Stryi Bolechovskaya ul. 2
23:55 Lviv Aut. Nádr. №8, ul. Dvorcova 1
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
02:00 Korczowa customs PL-UA
03:45 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
06:20 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
07:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:15 Opole Aut. Nádr., Marii Rodziewiczówny 1
10:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
12:05 Leszno ul.Towarowa 1
13:20 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student
10% Ditě od 16-17 let
15% Důchodce od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 10-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací