Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 002 Прага - Неаполь

15:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
18:10 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
18:15 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
20:25 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
02:40 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
04:30 Mestre Via Cà Marcello
04:45 Venezia Tronchetto Stazione
05:35 Padova VIALE DELLA PACE
07:15 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
10:40 Pisa Via Pietrasantina
11:10 Livorno Piazza Dante
13:00 Roma Largo Mazzoni (Autostaz. Tiburtina)
15:50 Napoli Via Benedetto Brin
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1 bag up to 20kg (100x60x30)-free, every next from 6 EUR.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 0h: 75%
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací