Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 00345 Прага - Вроцлав - Херсон

07:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Rzepakowa 1
18:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
21:00 Rzeszow ul. Artura Grottgera 1
03:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
17:50 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Arman
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 10 USD od 250 CZK.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací