Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 004 Brno - Milan

18:40 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
19:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
21:45 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
23:15 Plzeň hlavní nádraží
03:15 München airport Letiště
03:45 München Fröttmaning P+R Parkplatz
06:10 Innsbruck Eisstadion
08:20 Bolzano St. di autobus
09:10 Trento St. di autobus
11:00 Verona St. di autobus
12:13 Brescia St. di autobus
13:30 Milano Lampugnano via NATTA
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1 bag up to 20kg (100x60x30)-free, every next from 6 EUR.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 0h: 75%
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací