Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 009 Chernivtsi - Praha

14:05 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
15:20 Sniatyn Aut. Nádr., ul.Vinnicka 1
16:30 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
18:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:50 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
19:35 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
20:35 Stryi Zastavka na znamení
21:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:50 Krakovets celnice (UA-PL)
01:20 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
04:20 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
06:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
07:00 Ostrava Zastavka na znamení
07:50 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
10:10 Hradec Králové Terminal nást.H3
12:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
14:25 Plzeň CAN, ul.Husova 90
Dopravce: Prykarpatskyy Express
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 200 CZK.
Dodatečná informace: Wi-fi on board
Storno podmínky: do 24h: 85%
odjezd od 24h do 12h: 80%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací