Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 018 Leverkusen - Harlesiel

07:00 Leverkusen Vlakové nádraží
07:50 Düsseldorf ZOB
08:40 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
09:10 Dorsten ZOB
12:05 Leer Emspark
12:35 Emden Hbf
12:45 Norden ZOB
13:25 Norddeich ZOB (Port)
13:45 Neßmersiel Bus Station
14:00 Neßmersiel Hafen
14:20 Dornumersiel Busbahnhof
14:35 Esens Haltestelle Sterburer Weg
15:05 Harlesiel Hafen
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací