Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 02 Poland - Germany

10:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
11:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:50 Nowy Sacz Dworzec PKS
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:05 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
11:30 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:10 Lezajsk dworzec PKP
12:20 Kolbuszowa dworzec PKP
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
11:30 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
12:10 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Przeworsk Dworzec PKS
13:20 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
15:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
11:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
11:50 Nisko Plac Wolności
12:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
11:20 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
13:00 Radom dworzec PKS
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Kielce Dworzec PKS
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
16:00 Szczekociny Dworzec PKS
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
17:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
16:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
17:15 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
15:00 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
15:45 Radomsko dworzec PKS
17:00 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
18:00 Lubliniec dworzec PKS
18:30 Dobrodzien ul. Solna
18:45 Ozimek Dworzec PKS
15:55 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
16:45 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
17:30 Wielun Dworzec PKS
17:50 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
18:00 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
18:00 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
18:30 Kluczbork dworzec PKS
18:45 Krapkowice Dworzec PKS
19:00 Przywory przystanek PKS
15:45 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
17:00 Zory Dworzec PKS
17:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:25 Cieszyn parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
16:15 Skoczow Dworzec PKS
15:55 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
16:20 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
16:35 Pszow PKS ul. Traugutta
16:45 Rydultowy PKS ul. Traugutta
17:15 Raciborz dworzec PKS
18:10 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
18:30 Glogowek dworzec PKS
19:00 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
19:30 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
20:00 Grodkow Dworzec PKS
15:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Lodz Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
19:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
17:45 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
18:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
19:00 Ostrzeszow Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
19:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
19:55 Sycow Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1
20:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
18:05 Paczkow Dworzec PKS
18:20 Zloty Stok Dworzec PKS
18:45 Klodzko Dworzec PKS
19:30 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
19:50 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
20:20 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
20:55 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
21:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:45 Jawor dworzec PKP
20:10 Leszno Dworzec PKP
20:30 Wschowa Dworzec PKP
21:00 Glogow Dworzec PKP
21:25 Polkowice Dworzec PKS, ul. Młyńska, st. nr 2
21:45 Lubin dworzec PKS
20:40 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
21:10 Nowa Sol dworzec PKS
21:40 Szprotawa Parking przy Poczcie
18:30 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
18:40 Pyskowice Dworzec PKS Rynek
18:45 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
19:00 Strzelce Opolskie hotel Leśny
19:10 Izbicko Przystanek PKS
19:45 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
20:30 Brzeg dworzec PKS
20:45 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
21:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
22:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:30 Jelenia Gora ul. Teatralna
22:30 Boleslawiec Dworzec PKS
23:55 Olszyna Stacja BP - Olszyna
04:40 Braunschweig ZOB
06:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
07:00 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
07:15 Unna Hbf. - Busbahnhof Ostring
07:45 Dortmund Hbf Nordseite, Steinstrasse
08:15 Hagen Haltestelle Hagen- Kuckelhausen Am Konrad – Adenauer-Ring
09:00 Wuppertal Am Wunderbau
10:15 Leverkusen Mitte Busbahnhof
10:45 Köln Hbf, ZOB, Breslauer Platz
11:30 Bonn Thomastr. - Busparkplatz am alten Friedhof
12:00 Bruhl Baumarkt 'Globus', Lise-Meitner-Straße
08:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
09:00 Duisburg Hbf
09:30 Krefeld Hbf, Südseite
10:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:30 Neuss Hbf - Teodor Heuss Platz
11:30 Aachen Wilmersdorfer Straße
12:30 Liege Dworzec Guillemins - Rue du Plan Incline
08:15 Herne Bf. Busbahnhof Westring
08:45 Bochum Wittener Straße, železniční most
09:15 Gelsenkirchen Hbf
09:45 Mulheim an der Ruhr Hbf. Ausgang Ost
10:30 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2 bag up to 30kg-free, every next 40 PLN
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací