Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 023 Dresden - Dusseldorf (08:00)

08:00 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
09:55 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
10:45 Halle Aut. Nádr., ul. Ernst-Kamieth-Straße
14:20 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
16:25 Dortmund Steinstraße 54
17:05 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
17:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací