Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 027 Эссен - Мюнхен (12:00)

06:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
07:45 Düsseldorf ZOB
08:45 Leverkusen Vlakové nádraží
11:10 Darmstadt Hbf, Westseite
12:05 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:35 Heidelberg Hauptbahnhof
13:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
14:35 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:05 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
18:05 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací