Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 027 Munchen - Essen (07:15)

07:15 München ZOB
08:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
11:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
12:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
13:35 Darmstadt Hbf, Westseite
16:05 Leverkusen Vlakové nádraží
16:50 Düsseldorf ZOB
17:30 Essen ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací