Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 037 Munchen - Duisburg (09:15)

09:15 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
11:35 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
13:10 Wurzburg Hbf
14:20 Aschaffenburg Busbahnhof
15:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:30 Siegen Koblenzerstraße
18:50 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
19:35 Essen ZOB bei HbF
19:55 Duisburg Hbf
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací