Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 041 Berlin - Passau (15:30)

15:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:00 Hof Hbf
19:25 Selb Goetheplatz
20:50 Weiden in der Oberpfalz Bahnhof
21:30 Schwandorf Aut. Nádr.
22:15 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
23:10 Deggendorf Busbahnhof
23:55 Passau Hbf, bussteig 4
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací