Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 05 Польша-Великобритания

05:30 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
06:20 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:45 Nowy Sacz Dworzec PKS
09:20 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
10:00 Mszana Dolna Dworzec PKS
10:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
05:30 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
06:05 Jaroslaw Dworzec PKP
06:25 Przeworsk Dworzec PKS
07:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
07:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
08:15 Debica Vlak. Nádr.
09:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
09:25 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
11:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
12:00 Zory Dworzec PKS
12:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
11:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:15 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
10:45 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
11:05 Glogowek dworzec PKS
11:45 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
12:15 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
12:45 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
13:25 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:45 Jawor dworzec PKP
13:30 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
14:20 Brzeg dworzec PKS
14:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
15:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
16:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:15 Radomsko dworzec PKS
10:15 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:45 Kluczbork dworzec PKS
12:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
13:20 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
14:00 Krotoszyn dworzec PKS
15:30 Leszno Dworzec PKP
16:30 Glogow Dworzec PKP
17:15 Nowa Sol dworzec PKS
17:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
07:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:50 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
09:45 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
11:00 Kielce Dworzec PKS
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
13:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
15:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
07:30 Bilgoraj dworzec PKS
08:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
08:40 Krasnik dworzec PKS
06:40 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
07:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
08:00 Krasnystaw dworzec PKP
08:40 Chelm dworzec PKS
10:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:55 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:00 Radom dworzec PKS
07:15 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
10:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:00 Lowicz dworzec PKS
13:20 Lodz Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
14:40 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
16:55 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
06:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
08:30 Ostroleka dworzec PKS
10:00 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
11:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
12:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Inowroclaw dworzec PKS
15:30 Gniezno dworzec PKS
04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow Motel ul. Mazurska 4
06:00 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:30 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
08:05 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
10:25 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
11:15 Ilawa dworzec PKS
12:30 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
13:00 Swiecie dworzec PKS
13:45 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
14:15 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
15:15 Pila dworzec PKS
15:55 Walcz dworzec PKS, stan. 4
18:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
08:15 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
10:30 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
11:20 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:30 Lebork Dw. PKP
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
15:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
17:30 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1, nast. 1A
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
08:30 Dover parking przed terminalem odpraw promowych
09:00 Maidstone Maidstone Services - Jct.8 M20
11:00 London Victoria Coach Station, pl. 21, Buckingham Palace Road 164
13:00 Luton Railway Station - Station Road
13:30 Northampton zatoka autobusowa przy skrzyzowaniu Lady.s Lane i Victoria Street
14:30 Wellingborough Bus Stop przy Church St
14:50 Kettering Kettering Parkway Bus Stop przy Centrum Handlowym Tesco
15:15 Peterborough Queensgate Bus Station, stanowisko 20
16:15 Boston Railway Station
17:00 Lincoln Unit Square, obok parkingu piętrowego
17:45 Scunthorpe Railway Station, Station Road
18:30 Hull Ferensway przy Holiday Inn Express
13:00 Oxford Redbridge Park and Ride
14:15 Birmingham Birmingham Town Hall, Paradise Circus Queensway
14:45 Wolverhampton BUS STATION,PIPERS ROW
15:30 Stoke-on-Trent Railway Station - Station Road
16:45 Manchester Chorlton Street near Coach Station
17:30 Preston Bus Station przy Carlisle St, stan. 21
18:00 Lancaster Bus Station
19:30 Carlisle Bus Station pętla autobusowa od Lonsdale St
22:00 Glasgow Buchanan Bus Station stan. 55 - Killermont St
23:00 Edinburgh Edynburg Bus Station stan. 15,16,17,18, dojazd od Andrew St/Clyde St
23:55 Perth Aut. Nádr.
00:20 Dundee Bus Station - Seagate, (przy wejściu zatoczka Bus)
01:00 Aberdeen Aut. Nádr., Guild St.
13:30 Coventry Zatoka przy Fairfax Street
14:00 Leicester St. Margarets Bus Station, bay 2
15:00 Nottingham Railway Station - Station Street
16:00 Sheffield Meadowhall - Coach Park
16:45 Doncaster South Bus Station Bay C7
17:30 Leeds Yorkshire Playhouse naprzeciw Metro Bus Station
18:15 Bradford Polish Club, Shearbidge Road
13:00 Slough vis a vis Polish Church Farnham Road
13:45 Reading Bus Stop Calcot Savacentre JCT 12 M4
14:45 Swindon Bus Station Bays 19/20
15:30 Gloucester Station Road, Clarence Street
16:15 Bristol 34-38 Bond Street przed sklepem Blacks Outdoor
17:00 Newport Railway Station - Queensway
17:30 Cardiff National Museum, Gorsedd Gardens Road
19:30 Swansea Róg Albert Row i Wellington Street przy TESCO
19:00 Llanelli Railway Station - Great Western Crescent
18:00 Exeter Bus Station - Paris Street
18:45 Torquay Coach Station - Lymington Road
19:30 Plymouth Brentonside Bus Station
13:30 Brighton Pool Valley Coach Station
15:00 Portsmouth The Hard Interchange
15:45 Southampton Overline House, Blechynden Terrace
16:30 Bournemouth Travel Interchange - Holdenhurst Road
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2 bag up to 30kg-free, every next 40 PLN
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací