Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 051 Berlin - Dusseldorf

10:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:45 Magdeburg ZOB am Hbf
12:30 Aschersleben Bahnhofstraße
13:00 Quedlinburg Bahnhof
13:20 Blankenburg Hbf
13:40 Wernigerode Hbf
14:05 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
14:30 Goslar Busbahnhof
14:50 Seesen Bahnhofsplatz
15:40 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
17:25 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
19:30 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
20:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:50 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací