Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 051 Dusseldorf - Berlin

08:15 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
09:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
09:45 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
11:55 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
13:25 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
14:10 Seesen Bahnhofsplatz
14:35 Goslar Busbahnhof
14:55 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
15:25 Wernigerode Hbf
15:40 Blankenburg Hbf
16:05 Quedlinburg Bahnhof
16:30 Aschersleben Bahnhofstraße
17:25 Magdeburg ZOB am Hbf
19:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací