Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 055 Лейпциг - Оффенбург (08:30)

08:30 Leipzig ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
09:55 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
10:25 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
11:00 Erfurt Aut. Nádr., ul.Kurt-Schumacher-Straße 1
11:50 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
14:00 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
15:50 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:00 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
18:05 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací