Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 055 Оффенбург - Лейпциг (06:40)

06:40 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
07:55 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
09:15 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
11:05 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
13:10 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
14:00 Erfurt Aut. Nádr., ul.Kurt-Schumacher-Straße 1
14:35 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
15:15 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
16:35 Leipzig ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací